Наші клієнти:

  

Прибирання офісів на постійній основі

Підтримувати чистоту і порядок в офісі – одне з ключових завдань керівництва, адже ці фактори істотно впливають на ефективність робочого процесу. Чистий, охайний офіс також є візитівкою компанії. Бруд на підлозі, пил на підвіконнях та меблях залишають не найкращі враження у відвідувачів. Чистота в кабінетах, переговорній кімнаті сприяє покращенню настрою працівників, потенційних партнерів та клієнтів. Ошатні кабінети додатково підвищують шанси завершити переговори успішно. Охайний та чистий офіс мотивує працівників приходити на роботу завчасно, адже тут вони почуватимуться, майже, як удома.  

Прибраний офіс – це не тільки візуальна чистота та приємні враження. У приміщенні, в особливості, якщо воно рідко провітрюється, накопичується пил, що викликає дискомфорт у алергіків та здорових людей. Особливо важко працювати в приміщенні, де знаходиться багато оргтехніки, адже вона притягує пил, продукує мікрочастинки пластику, неприємні запахи. Щоденне та генеральне прибирання дозволяє освіжити атмосферу, позбутися пилу та неприємних запахів, гарантує комфорт працівникам та відвідувачам. Саме тому можна впевнено стверджувати, що прибирання офісу – задача, вирішення якої повинно бути оперативним та професійним. 

Послугу прибирання офісів на постійній основі пропонує клінінгова компанія SotisClean. Завдяки співпраці з нами, вам не потрібно шукати персонал, навчати його базовим навичкам, контролювати роботу. Всі ці питання цілковито вирішуються співробітниками клінінгової компанії. SotisClean виконує щоденне та генеральне прибирання, що дозволяє досягти ідеальної чистоти адміністративних приміщень, магазинів. 

Фахівці компанії SotisClean використовують у роботі професійну техніку, безпечні миючі засоби, що не викликають алергічних реакцій. Завдяки поєднанню цих факторів, адміністративні приміщення після прибирання залишаються ідеально чистими, а прибирання займає мінімум часу. 

Фактор часового проміжку, коли саме виконується прибирання, достатньо важливий і обговорюється з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Більшості компаній потрібно, щоб офіс був ідеально чистим до початку робочого дня, тому послуги прибирання замовляють на 6-7 годину ранку. Інколи компанії замовляють послугу прибирання після робочого дня, коли працівники вже розійшлися по домівках. Все залежить від робочого графіку компанії, саме тому це питання завжди обговорюється особливо детально.

Особливості офісного прибирання 

Професійна бригада клінінгової компанії пропонує такі послуги:

  • Видалення пилу з усіх поверхонь (меблі, стіни, стеля, карнизи); 
  • Миття дзеркал; 
  • Миття твердих підлогових поверхонь та чистка килимів; 
  • Очищення від пилу та бруду світильників; 
  • Миття радіаторів опалення; 
  • Прибирання санітарної кімнати, миття сантехніки; 
  • Викидання сміття (вагою до 15 кілограм), в тому числі очистка сміттєвих корзин; 
  • Очищення вимикачів.

Інколи в компаній виникає необхідність провести термінове прибирання в офісі, наприклад, після святкування дня народження або нового року. Професійна бригада компанії змиє будь-який бруд з підлоги, стін чи навіть стелі, гарантує ідеальний порядок у вашому офісі! 

Генеральне прибирання офісу відрізняється виконанням таких послуг: хімчистка килимів, дезінфекція туалетів, миття плінтусів, вікон, дверних коробок. За необхідності, використовуються препарати для видалення плям, антисептики. Наголошуємо увагу, що всі препарати, які використовуються для прибирання в компанії SotisClean – ефективні, сильнодіючі, але повністю безпечні для людей.