Наші клієнти:

  

Прибирання будинків на постійній основі

Прибирання будинків на постійній основі – запорука стабільної чистоти

Настрій людини, її душевна рівновага і навіть фізичне здоров’я значною мірою залежать від затишку у її помешканні. А комфортність житла багато в чому визначається чистотою  в ньому. Щоб досягти належного порядку, потрібне регулярне якісне прибирання будинку. На постійній основі у Вінниці цим займаються фахівці клінінгової компанії «SotisClean». Вони охоче візьмуть на себе рутинні обов’язки, пов’язані з підтриманням в ідеальній чистоті та порядку дому, квартири, котеджу наших клієнтів. 

Переваги послуги прибирання будинку на постійній основі  

Якщо ви звернетесь до нашої агенції, ми знайдемо для вас найкращих фахівців, які забезпечать лад у вашому помешканні з урахуванням усіх ваших побажань. Ви швидко оціните переваги такої послуги, адже прибирання будинку на постійній основі від компанії «SotisClean» – це і  суцільні позитивні якості. 

Людський фактор

Співробітництво з нашою агенцією позбавить вас необхідності підбирати персонал для догляду за вашим домом. Адже враховуючи реалії сьогодення, вводити в дім незнайому людину досить ризиковано навіть з точки зору безпеки. Що вже казати про професійний рівень прибирання від сумнівних працівників. В той же час, наші фахівці – це справжні феї чистоти й порядку. Їх репутація перевірена нашою власною службою безпеки, підтверджена багаторічною роботою в нашій компанії і відгуками споживачів наших послуг. 

Матеріальний бік

Якщо прибирання будинку на постійній основі замовити в нашій агенції, то ви отримаєте масу переваг і в матеріальному плані. Так, вам не доведеться купувати спеціальне обладнання й інвентар, без якого досягти бажаної чистоти неможливо. Недешево обходяться й різноманітні мийні засоби. А вони необхідні не тільки щоб вимити й вичистити будь-який бруд, а й щоб забезпечити збереження досягнутого порядку на термін до наступного прибирання. Наші майстри добре орієнтуються у властивостях сучасних засобів, знають, які з них найбільш ефективні, а також найбільш безпечні. Адже неправильно підібрана побутова хімія може нашкодити здоров’ю мешканців оселі, не кажучи вже про екологію. До речі, ми використовуємо лише ті засоби для миття й чистки різних поверхонь, які рекомендуються міжнародними й вітчизняними санітарно-екологічними нормами. 

Сучасний рівень

На послугу прибирання будинку на постійній основі ціни в «SotisClean» досить помірні. Це вигідно для наших клієнтів. Особливо враховуючи те, що ми застосовуємо лише найкращі сертифіковані засоби для прибирання і дороговартісне устаткування. До того ж експлуатація сучасного пилососа вимагає майже такої ж кваліфікації, як робота з комп’ютерною технікою. Для наших же спеціалістів таке та інше аналогічне спеціальне обладнання просте й зручне у використанні. Вони вправно застосовують всі його найкращі опції. Тому ваші вікна завжди сяятимуть чистотою, а на підлозі не буде жодної порошинки. 

Варіативність послуг

Замовляючи в нас прибирання будинку на постійній основі, договір ви будете укладати на тих умовах, які зручні, в першу чергу, для вас. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід у всьому, включаючи періодичність виконання прибирань, обсяг виконуваних робіт та їх види. Адже окрім стандартного загального прибирання наші клієнти часто замовляють миття:

  • Вікон, дзеркал, шафок;
  • Духовки й холодильника;
  • Кухні, балкону, санвузла.

Незалежно від того, які умови ви вкладете в договір, ми гарантуємо максимальну якість, оптимальну оперативність, дотримання регламенту і повну конфіденційність виконання вашого замовлення. А час, який у вас вивільниться від самостійного прибирання оселі, ви зможете присвятити рідним людям та улюбленим заняттям.