Наші клієнти:

  

Чистка ковроліну на дому

Чи можлива чистка ковроліну на дому і наскільки вона є ефективною?

Килим, м'які меблі, ковролін – все це з часом втрачає свій початковий вигляд внаслідок забруднення та затирання. А пил, тяжкий запах, сліди кави настільки всотуються в структуру виробу, що пилосос і навіть ганчірка з ними вже не можуть впоратися. Везти у хімчистку м’які меблі чи килимове покриття однозначно не вигідно. В такому разі на допомогу прийдуть професіонали нашої клінінгової компанії «SotisClean». Вони запропонують послугу «Чистка ковроліну на дому». У Вінниці та інших населених пунктах нею встигло скористатися безліч наших клієнтів. Адже це надзвичайно зручно, якісно й доступно. 

Чи можлива чистка ковроліну на дому в Україні?

Сьогодні в нашій країні стала можливою така довгоочікувана й корисна послуга, як спеціальна хімчистка на дому. Раніше власникові ковроліну доводилось шукати раду самотужки чи знімати його й везти у спеціальний сервіс. А нині компанія «SotisClean» бере цю проблему на себе. Вона надає професійну послугу «Чистка ковроліну на дому». Замовити її можна в будь-який час наш через сайт. Чи цього, чи наступного дня, як визначено в договорі, буде надана така послуга з виїздом працівників за адресою проживання чи роботи замовника. Прямо на місці, на очах у власника килиму, буде здійснена хімчистка, яка поверне покриттю свіжий вигляд і аромат. А під час виведення плям не втратиться його яскравість.

Наскільки ефективна чистка ковроліну на дому?

Чистота підлоги і свіжість її покриття є важливою складовою загального ладу й комфорту в приміщенні. Але часто в кімнатах з великою прохідністю килим забруднюється настільки, що з такими наслідками неможливо впоратись. Та для спеціалістів агенції чистоти «SotisClean» це не проблема. Адже в їх руках безвідмовний ресурс – «Чистка ковроліну на дому». Послуга виконується із застосуванням комплексу всіх необхідних мийних і хімічних засобів. Це найбільш ефективні й безпечні речовини, застосування яких дозволено санітарно-гігієнічними нормами і правилами. Не нашкодять вони й природі, що підтверджується сертифікатом екологічності. Крім того, з собою на виїзд наші працівники беруть спеціальний однодисковий апарат. Завдяки цьому оперативно і якісно здійснюється чистка ковроліну на дому. Замовити недорого її можна знову ж через нашу агенцію. 

Які переваги замовлення послуги в SotisClean?

Наша компанія є офіційним, високопрофесійним надавачем послуг з прибирання житла. При цьому застосовується лише сертифікована гіпоалергенна побутова хімія. Ці засоби дуже швидко повністю розкладаються на абсолютно нейтральні елементи. Тому їх застосування не спричинить шкоду мешканцям будинку, включаючи діток, які полюбляють бавитись на підлозі. На послугу чистка ковроліну на дому ціни в SotisClean досить низькі, в порівнянні з тарифами конкурентів. Це дуже вигідно для наших клієнтів, особливо враховуючи якість та оперативність виконання зобов’язань за договором. Окрім того, наша послуга має такі переваги:

  • Виїзд професійної хімчистки на дім; 
  • Робота кваліфікованих майстрів;
  • Екологічно безпечна хімчистка; 
  • Застосування органічних засобів;
  • Якісні безпечні хімічні засоби.

В процесі чищення килима ми спочатку здійснюємо сухе чищення, а потім видаляємо внутрішні забруднення, плями, запахи і здійснюємо дезінфекцію. Це можливо за рахунок нанесення миючого засобу під тиском. При цьому вдається позбутися навіть старих забруднень. Після завершення чистки виконується дворівневе промивання струменем чистої води і сушіння виробу вакуумним методом. Випробуйте наші можливості й переконайтеся в тому, що альтернативи їм просто не існує.