Наші клієнти:

  

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Головна > Послуги > Прибирання після ремонту

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУНарешті тривалий ремонт або будівництво підходить до завершення, вже так хочеться зайти в свій будинок, відчути його теплоту і затишок ...

І на прибирання після ремонту вже не залишається сил, і недолік необхідних знань з видалення залишків гіпсу, цементу, штукатурки без пошкодження дорогих поверхонь також ставить питання ребром.

А відповідь можуть дати тільки справжні фахівці. Колектив клінінгової компанії «SotisClean» допоможе в такій делікатній справі дуже професійно і в максимально короткий термін. Використовуючи спеціальні сертифіковані миючі засоби, ми забезпечимо видалення всіх залишків ремонтних сумішей без шкоди для поверхонь і залишимо Ваш будинок ідеально чистим і готовим для монтажу меблів і якнайшвидшого заселення щасливих власників.

Спеціально для цього наші фахівці безкоштовно приїдуть, виміряють і прорахують кошторис прибиральних робіт прямо на Ваших очах, враховуючі найвимогливіші побажання і пропозиції власника.

Алгоритм прибиральних робіт після ремонту і будівництва включає в себе наступну послідовність і широту робіт:

Видалення пилу зі стін, стель, батарей Мийка плінтусів
Видалення клейкої стрічки або скотча (ціна договірна) Дезінфекція санвузлів і кухні.
Миття і чищення без пошкодження скляних поверхонь вікон і вітражів Повне видалення будівельного пилу та іонізація повітря
Миття, чищення до блиску плитки, ламінату, паркету


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Вартість прибирання
Прибирання після ремонту від 20 грн/м2

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний!

Головна > Послуги > Прибирання після ремонту