Наші клієнти:

  

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР, БУДИНКІВ, ОФІСІВ

Головна > Послуги > Прибирання квартир, будинків, офісів

Уборка Квартир, Домов, ОфисовЧистота та затишок Вашої оселі це не просто запорука впевненості, статусу і гарного настрою - це і запорука здоров'я всіх його жителів і гостей.

Але іноді так хочеться віддати рутинне прибирання в руки когось іншого і приділити увагу собі і своїй родині, партнерам або співробітникам.

А іноді просто не вистачає часу або необхідних знань. Саме тоді на варті Вашого спокою і безтурботності стане команда професіоналів клінінгової компанії «SotisClean».

Будь то квартира, офіс або приватний будинок - наша компанія впорається я з будь-яким видом складності і з будь-яким видом прибирання - генеральним, поточним або прибиранням на постійній основі.

Клінінгова компанія «SotisClean» надає весь спектр послуг з прибирання будинків, квартир, офісів!


Прибирання квартири або будинку

Уборка квартиры или домаПостійну  чистоту вдома завжди підтримувала жінка, але і їй іноді потрібно більше часу приділити собі, а не тонути в домашніх турботах з головою.

Наші фахівці візьмуть на себе всі Ваші домашні турботи пов'язані з прибиранням.

Ми допоможемо перетворити квартиру або будинок в сяючу оселю, повну свіжості і чистоти, підготуємо все до свята або приберемо все після. Саме з нами Ви зможете подумати про себе. Просто віддайтеся в руки професіоналів і ми все зробимо за Вас швидко, якісно і майже непомітно.

Ми працюємо - Ви відпочиваєте. Наша клінінгова компанія з усією відповідальністю, виконуючи професійно клінінгові завдання, гарантує відмінний результат з прибирання будинку або прибирання квартири без  затрат Вашого часу.


 Прибирання офісу

 Уборка офиса, клининговая компания в ВинницеЩоденне і генеральне прибирання, як фактор ідеальної чистоти адміністративних приміщень та магазинів - це частина іміджу і одночасно головний біль кожного успішного бізнесмена або адміністратора.

Професійна бригада, клінінгової компанії «SotisClean» пропонує взяти на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з таким специфічним видом прибиральних робіт.

Ми запевняємо, що Ваші партнери будуть відчувати себе в чистому офісі, як вдома. Чистота в офісі сприяє вдалим переговорним процесам, укладанню успішних контрактів, продуктивній роботі персоналу, хорошому настрою працівників офісу.

У розпорядженні наших фахівців є сучасна професійна техніка та миючі засоби (сертифіковані, які не викликають алергічних реакцій), які допоможуть зробити роботу швидко, якісно і за мінімальний час.


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Перелік робіт з прибирання будинку, прибирання квартири, офісу включає в себе:

Видалення пилу зі стін, стель, карнизів і стельових ніш Миття дзеркал
Миття твердих підлог(Плитка, ламінат, паркет, наливних) Миття і протирання всіх зовнішніх поверхонь меблів
Миття раковин, унітазів, біде, ванн, душових кабін, змішувачі Протирання дверних прорізів, блоків
Винос сміття до 15 кг


Перелік додаткових послуг з прибирання будинків, квартир і офісів:

Миття і протирання люстр, світильників, бра
(не знімаючи), торшерів
Миття батарей (не знімаючи), радіаторів, труб
Миття вікон (з двох сторін) Миття внутрішніх поверхонь меблів (ціна договірна)
Полірування зовнішньої поверхні меблів (ціна договірна) Миття великих кришталевих люстр (ціна договірна)
Видалення клейкої стрічки або скотча (ціна договірна) Хімчистка килимів, ковроліну і м'яких меблів (ціна згідно прайсу)
Миття внутрішніх поверхонь духовок, грилів, холодильника (від 100 грн за одиницю техніки) Додаткова дізінфекція приміщення (договірна)
Миття жалюзі (25 грн./ м2) В офісах стежити за наявністю і вчасно міняти сміттєві пакети, освіжувачі повітря, паперові рушники, рідке мило і туалетний папір (ціна договірна, за умов щоденного прибирання приміщення).


Вартість прибирання
Прибирання квартир, будинків від 13 грн/м2
Прибирання офісів від 8 грн/м2

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний!

Головна > Послуги > Прибирання квартир, будинків, офісів