Наші клієнти:

  

Мийка вікон

Головна > Послуги > Мийка вікон

Мийка віконЗалог світла і затишку кожного будинку, офісу, квартири або ресторану це чисті, блискучі вікна і взимку і влітку. У домашніх умовах із завданням якісно помити вікна досить багато людей справляються самі, використовуючи підручні засоби.

Але в умовах технічного прогресу на сьогодні асортимент як миючих  так і допоміжних засобів для миття вікон дуже великий. Він робить зручним миття фасадних вікон, вітрин, безпечного видалення віконної захисної плівки, будівельного пилу та фарби.

Фахівці нашої компанії використовують цілковитий набір засобів, які допомагають скоротити час і роблять таку специфічну роботу швидко і якісно на будь-якій висоті.

Відомо те, що про чистоту вікон найчастіше згадують навесні і влітку. Для того, щоб полегшити процес мийки вікон після бруду залишеного снігом і дощами клінінгова компанія «SotisClean» надає унікальну послугу покриття вторинних вікон на зимовий період захисним шаром типу «антідощ». Це врятує Ваші вікна від патьоків і бруду, дозволить довше зберігати прозорий і охайний вигляд і звичайно полегшить роботу по їх догляду по весні.


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Вартість мийки вікон
Висота Вартість/м2
до 4 м від 40 грн
Понад 4 м (альпіністи) договірна

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний!

Головна > Послуги > Мийка вікон