Наші клієнти:

  

Мийка фасадів

Головна > Послуги > Мийка фасадів

Мийка фасадівКожне велике місто у великій кількості скляних висоток, великих магазинів і торгових центрів все більше і більше потребує такої специфічної послуги, як мийка фасаду. З огляду на нестабільні погодні умови, руйнівні  для конструкцій будинків дощі та сніг, власники таких будинків все частіше переймаються тим, щоб тримати і фасад в блискучій чистоті.

На сьогодні це є частиною іміджу, статусу і пріоритету, а також прогресивним напрямком до єврокультури  по догляду за будівлями. Це дозволяє зберегти блискучу поверхню вітрин не залежно від погоди і пори року. Фахівці нашої компанії справляються з будь-якими складностями забруднень фасадів від звичайних післяснігодождьових до післяремонтних і післябудівельних. Важливо зауважити, що використовуючи професійні засоби і техніку ми забезпечуємо цілісність скляних поверхонь без нанесення шкоди після залишків цементу, захисних стрічок і фарби.

Для того, щоб з'ясувати складність забруднення виїзд наших фахівців на об'єкт є безкоштовним. Ми разом з Вами визначимо обсяг робіт і складемо кошторис, враховуючи всі побажання і зауваження..

Чистота і цілісність фасадів Ваших будівель в руках професійних фахівців клінінгової компанії «SotisClean».

Нам довіряють!


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Вартість мийки фасадів
Висота Вартість/м2
до 4 м 25 грн
понад 4 м (альпіністи) договірна

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний!

Головна > Послуги > Мийка фасадів