Наші клієнти:

  

ХІМЧИСТКА М’ЯКИХ МЕБЛІВ

Головна > Послуги > Хімчистка м’яких меблів

Хімчистка м'яких меблівМ’які меблі — це не тільки важливий елемент декору та інтер'єру кожного будинку, офісу і квартири, це ті меблі разом з якими ми проводимо більшу частину нашого життя. З роками наші улюблені диванчики, крісла, стільці втрачають свій охайний зовнішній вигляд. Крім закономірного стирання і старіння меблі ще й вбирають в себе кілограми пилу, шкідливі мікроорганізми, залишки волосся і шерсті домашніх тварин, плями від соку, вина і багато іншого.

Іноді наші фінанси і можливості дозволяють все-таки позбутися старих меблів і придбати нові, але іноді форс мажорні обставини або неугасаюча любов до бабусиної канапи ставлять питання ребром: як бути з такими забрудненнями? Всі відповіді дасть команда професіоналів клінінгової компанії «SotisClean» і допоможе не тільки прибрати плями або пил, а повернути друге життя Вашим меблям.

Використовуючи професійні, сертифіковані і безпечні хімічні засоби, наші фахівці повернуть свіжість, колір і приємний запах диванчикам, стільцям, кріслам швидко і якісно. Ваші меблі ще довго будуть радувати рідних і близьких, залишатися приємним доповненням на сімейних фотографіях і бути улюбленим місцем проведення часу.


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Вартість хімчистки

Одиниця

Вартість
Диван Від 700 грн
Крісло
Від 200 грн
Стіл (кухонний, офісний)
Від 50 грн
Крісло офісне
Від 80 грн
Мінімальне замовлення 1000 грн.

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний!

Головна > Послуги > Хімчистка м’яких меблів