Наші клієнти:

  

ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ

Головна > Послуги > Хімчистка ковроліну

Хімчистка ковролінуВсі ми знаємо, що килимове покриття та м'які меблі з часом недостатньо просто пропилососити і зробити вологе прибирання. Залишки пилу, неприємні запахи, плями від кави і вина глибоко проникають в структуру текстилю, саме тоді знадобляться професіонали спеціальної хімчистки клінінгової компанії «SotisClean». Вони, незабираючи на невизначений термін, Ваш килим або ковролін прямо у Вас на очах зроблять хімчистку і повернуть текстилю свіжий запах, колір і знищать старі плями і бактерії.

Ковролінові покриття, зокрема їх чистота, це запорука затишку і статусу будь-якого адміністративного приміщення, офісу чи магазину. З огляду на іноді більшу прохідність людей чистка такого виду покриття дійсно є проблемною, але не для команди співробітників «SotisClean». Використовуючи комплекс необхідних засобів  і спеціальну однодискову машину для чистки ковроліну це завдання вирішується  не тільки якісно, ​​але і досить швидко.

Зауважимо, що ми використовуємо тільки професійні, сертифіковані і безпечні хімічні засоби, які розпадаються на 99%, що відповідно не несе шкоди ні Вам, ні Вашим дітям, які зазвичай люблять грати на підлозі.


+38 (067) 504-99-23
+38 (0432) 60-37-60
sotisclean@gmail.com
Безкоштовний виклик
фахівця


Вартість хімчистки
Площа Вартість/м2
до 100 м2
від 30 грн
100- 200 м2
від 28 грн
від 200 м2
від 25 грн
Мінімальне замовлення 1000 грн.

Виклик нашого фахівця на об'єкт - безкоштовний.

Головна > Послуги > Хімчистка ковроліну